O firmie

Sprzedażą radio nawigacji zajmujemy się już od 2016 roku, zatem jesteśmy jednymi z nielicznych w Polsce profesjonalistów w tej branży. Współpracujemy bezpośrednio z dostawcami, co zapewnia nam najlepszą jakość oraz ceny dostosowane do Polskiego rynku. Ponadto posiadamy serwis w Warszawie. Każda usterka jest przez nas naprawiana na miejscu, udzielamy także wsparcia technicznego przez telefon. Dajemy Ci 24 miesięczną rękojmie na sprzęt. Dlatego jeśli Twoje radio zostanie uszkodzone naprawimy je niezwłocznie na terenie Polski. 

Nasz sprzęt sprzedajemy na Allegro, OLX, oraz w sklepach internetowych. W każdym z tych miejsc otrzymasz 2 letnią rękojmie, oraz pewność profesjonalnej obsługi sprzedażowej i posprzedażowej.  

W drodze selekcji współpracujemy tylko z kilkoma najlepszymi oraz sprawdzonymi producentami radio nawigacji samochodowych. A co za tym idzie jesteśmy przekonani o doskonałej jakości naszych produktów. 

Jeśli nie wiesz na jakie radio się zdecydować skontaktuj się z nami. Z chęcią udzielimy Ci wsparcia i pomocy technicznej. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy montażu możesz zajrzeć na stronę www.audioland84.pl w zakładkę Pomoc techniczna. 

Jako firma oferujemy także montaż na terenie Marek, w Chorzowie oraz w Skarżysku Kamiennej. Każdy montaż trzeba umówić wcześniej z montażystą. Cena montażu jest zależna od rodzaju samochodu oraz od ilości montowanych dodatków (np. kamery cofania). 

Zajmujemy się też naprawą stacji spoza naszej oferty. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl